SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-7LA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-7LA13

6ES5441-7LA13 to dostępny w naszym sklepie Magsteron moduł wyjść cyfrowych, wyposażony w 32 nieizolowane kanały 0,5 A/24 V DC. Podzespół zaprojektowano dla środowiska programowalnego sterownika logicznego S5. Sprzedawane w naszym sklepie internetowym urządzenie wyposażono w budowę technologiczną optymalnie dobraną do wykonywania operacji w branżach przemysłowych, dzięki czemu idealnie pracuje w wielu różnych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5441-7LA13

6ES5441-7LA13 został zaprojektowany jako moduł o konfiguracji pod kątem technicznym dostosowanej specjalnie do wymagań specjalistycznych segmentów zakładu. Zastosowanie oferowanego w sklepie Magsteron elementu usprawnia efektywne inicjowanie zadań PLC w specyficznych dziedzinach przemysłowych. Udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową na specjalne zamówienie komponent wyposażenia z linii programowalnych sterowników Siemens S5 umożliwia efektywne obsługiwanie programów z pomocą dodatkowych wyjść.

Specyfikacja i korzyści

Moduł prezentowany przez nasz sklep internetowy będzie działać z różnymi elastycznymi urządzeniami systemu sterowników programowalnych PLC Siemens SIMATIC S5. System ten obejmuje również w znaczącym stopniu rozmaite w zakresie technicznym programowalne sterowniki logiczne. Dostępne urządzenia PLC S5 mogły uzyskać specjalnie dobrane wersje obudowy, parametry procesora bądź też zasoby pamięci.

Funkcje i możliwości

Moduł oferowany w naszym sklepie internetowym na zamówienie z dużą skutecznością pracuje razem z różnymi elementami. W ramach serii Siemens S5 możesz zamówić przystosowane rozwiązania, do których zaliczają się opcjonalne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemów, moduły do zasilania, moduły licznikowe, a także zestawy instalacyjne. Inżynieryjny system do programowania i parametryzacji sterowników PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej edycji produktowej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5441-7LA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt