SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-8MA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-8MA12

6ES5441-8MA12 jest dostępnym w sklepie Magsteron 8-kanałowym modułem wyjść cyfrowych 1 A/24 V DC. Komponent oferowany w naszym asortymencie jest częścią kategorii programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5. Dostępne w naszym sklepie urządzenie zwraca uwagę poprzez specyfikację technologiczną przystosowaną do eksploatowania w warunkach automatyki, więc idealnie może się sprawdzić w niestandardowych działaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5441-8MA12

6ES5441-8MA12 jest dostępnym w sklepie Magsteron modułem, który posiada konfigurację technologiczną dopasowaną specjalnie do wymogów technicznych wielu różnych układów. Zastosowanie proponowanego przez nasz sklep internetowy komponentu umożliwia w pełni bezproblemowe inicjowanie zadań PLC w bardzo specjalistycznych warunkach. Przedstawiany w asortymencie naszego sklepu internetowego z automatyką przemysłową podzespół z kategorii logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 zapewnia wydajne realizowanie istotnych planów linii sterowniczych.

Korzyści i zalety

Moduł sprzedawany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest przystosowany do stosowania z wieloma innymi komponentami generacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Standard ten oferuje znacząco odmienne technologicznie CPU. Poszczególne jednostki S5 marki Siemens przykuwają uwagę tym, że mają dobrane indywidualnie głębokości, szerokości i wysokości obudowy, procesory bądź też dostępną pamięć.

Funkcje i zastosowania

Dla technologii S5 firmy Siemens dostarczane są specjalistyczne elementy, do których należą kompatybilne moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacyjne, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, karty modemowe, moduły zasilaczy, moduły zliczająco-pomiarowe oraz szafy montażowe. Inżynieryjne narzędzie do kreowania i modyfikowania programów programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej wersji. Elementy tego systemu można z powodzeniem zastosować w obszarach zakładowych niepoddanych unowocześnieniu do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5441-8MA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt