SIEMENS Simatic S5 - 6ES5442-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5442-3AA11

6ES5442-3AA11 to oferowany w naszym sklepie internetowym produkt rozszerzający w formie modułu 32 wyjść cyfrowych 10 mA/24 V DC o kompaktowej budowie. Sprzedawany model stanowi część struktury sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5. Dostępne u nas urządzenie ma konstrukcję technologiczną wyjątkowo dobrą do kontrolowania operacji sterowniczych w segmencie automatyki przemysłowej, dlatego tym samym bez występujących przeszkód będzie działać w zróżnicowanych projektach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5442-3AA11

6ES5442-3AA11 pracuje jako moduł o budowie odpowiednio dopasowanej do parametrów licznych segmentów zakładu. Wykorzystanie tego sprzedawanego obecnie przez nasz sklep internetowy z automatyką modelu ułatwia stuprocentowo bezpieczne wdrażanie pracy sterownika w standardowych strefach przemysłowych. Proponowany na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron model sprzętu z grupy sterowników PLC S5 marki Siemens umożliwia ekonomiczne kontrolowanie procesów technologicznych dzięki dodatkowym wyjściom.

Specyfikacja i zalety

Moduł wyjść cyfrowych sprzedawany na zamówienie w naszym sklepie można użyć z wieloma modelami w układzie sterowników PLC SIMATIC Siemens S5. Grupa ta zawiera wyjątkowo różniące się od siebie technologicznie jednostki CPU. Skatalogowane produkty z serii SIMATIC S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że otrzymały dość inne rozmiary obudowy, układ procesora oraz roboczą pamięć.

Funkcje i dane techniczne

Dla technologii S5 marki Siemens proponujemy specjalistyczne akcesoria, takie jak m.in. rozszerzające moduły wejścia i wyjścia, złącza do komunikacji, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, modemy, moduły zasilacza, moduły licznikowe, a do tego również zestawy montażowe. Narzędzie inżynierskie do kreowania i modyfikowania programów programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w trafnej specyfikacji konfiguracyjnej. Towary wycofanej serii nadal z powodzeniem mogą działać w strefach branży niepoddanych modernizacji do nowszych wersji PLC Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5442-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt