SIEMENS Simatic S5 - 6ES5445-3AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5445-3AA12

6ES5445-3AA12 jest dostępnym w naszym sklepie na zamówienie kompaktowym modułem 32 nieizolowanych wyjść cyfrowych 24 V DC/0,5 A. Proponowany w naszym sklepie sprzęt jest częścią programowalnego sterownika logicznego Siemens SIMATIC S5. Podzespół posiada budowę techniczną specjalnie dobraną do przeprowadzania działań w warunkach przemysłowych i bardzo dobrze sprawdza się w rozbudowanym systemie automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5445-3AA12

6ES5445-3AA12 to numer produktu, którym jest moduł o konstrukcji optymalnie przystosowanej do wymagań użytkowników. Funkcjonalność oferowanego aktualnie w naszym sklepie internetowym rozwiązania zapewnia ekonomiczne realizowanie działań sterowniczych w rozmaitych obszarach. Prezentowany w asortymencie sklepu Magsteron podzespół z generacji programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens ułatwia realizację programów dzięki dodatkowym wyjściom.

Korzyści i zalety

Moduł dostępny w asortymencie sklepu Magsteron można użyć z najbardziej uniwersalnymi produktami generacji logicznych sterowników S5 marki Siemens. Linia ta zapewnia różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym sterowniki logiczne. Oferowane jednostki CPU S5 marki Siemens otrzymały dość zróżnicowane wysokości obudów, procesory lub też dostępną pamięć.

Funkcje i dane techniczne

W podkategorii S5 zakupisz różne podzespoły dla tego systemu, takie jak uzupełniające moduły wyjścia i wejścia, komunikacyjne złącza, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemów, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowo-zliczające, jak również zestawy instalacyjne. Środowisko do pracy i parametryzacji sterowników S5 to STEP5 w odpowiednio dobranej odsłonie produktowej. Podzespoły wyposażenia z tej linii wciąż sprawdzają się w strefach automatyzacji nieunowocześnianych do wersji S7. Moduł sprzedawany w ofercie naszego sklepu pozostaje w tym momencie niedostępny u producenta, jednak u nas bez problemu zamówisz jego wersję zregenerowaną od zaufanych dostawców.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5445-3AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt