SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-3AA11

6ES5450-3AA11 został opracowany jako moduł 32 wyjść cyfrowych 0,1 A/24 V DC z głowicą przewodową. Proponowany w sklepie Magsteron komponent pochodzi z generacji kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens. Dostępny w naszym sklepie produkt wyposażono w specyfikację właściwą do realizacji operacji w środowiskach przemysłowych, dlatego też w stu procentach bezpiecznie działa w wielu różnych systemach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5450-3AA11

6ES5450-3AA11 jest numerem modułu, który posiada funkcjonalność odpowiednio przystosowaną do specyfiki rozmaitych linii przemysłowych. Jakość mechaniczna proponowanego na zamówienie kontrolera zapewnia sprawne ukierunkowanie aplikacji sterownika w wymagających zakładach. Dostępny na zamówienie w asortymencie naszego sklepu model dla systemów SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia wydajne wdrażanie harmonogramów programowalnego sterownika logicznego PLC.

Zalety i korzyści

Moduł dostępny w ofercie sklepu Magsteron może działać z licznymi modelami przynależącymi do logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Grupa ta oferuje stosunkowo odmienne konstrukcyjnie sterowniki. Sprzedawane kontrolery S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że mają zróżnicowane szerokości montażowe, wysokości montażowe technologii obudowy, architektury procesorów i dostępną pamięć.

Funkcje i dane techniczne

W serii SIMATIC S5 marki Siemens wystawiamy na sprzedaż najróżniejsze urządzenia, do których zaliczają się wielokierunkowe moduły wejścia i wyjścia, moduły do komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy, źródła energii, liczniki i komplety montażowe. Platforma do pracy i konfiguracji programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens to STEP5 we właściwie dobranej wersji. Sterowniki logiczne w tym standardzie obecnie wciąż znajdują zastosowanie w strefach obiektów, które nie są rozbudowane do sterownika w wariancie S7. Moduł dostępny w naszej ofercie nie pozostaje na chwilę obecną wspierany przez firmę Siemens, dlatego też sprzedajemy jego używaną wersję.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5450-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt