SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-3AT11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-3AT11

6ES5450-3AT11 - pod takim numerem kupisz specjalny moduł z głowicą przewodową. Element sprzedawany w naszym sklepie internetowym jest częścią struktury sterownika logicznego PLC SIMATIC Siemens S5. Proponowany model zwraca uwagę poprzez konstrukcję techniczną optymalnie dobraną do inicjowania operacji w warunkach przemysłowych, a tym samym bezawaryjnie będzie pracować w niestandardowych rozwiązaniach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń - 6ES5450-3AT11

6ES5450-3AT11- taki numer katalogowy otrzymał moduł o budowie odpowiednio przystosowanej pod kątem technicznym do zapotrzebowania profesjonalnych obszarów systemu przemysłowego. Specyfika technologiczna proponowanego przez nasz sklep na zamówienie elementu gwarantuje w pełni profesjonalne ukierunkowanie programów PLC w standardowych obiektach. Oferowany przez nasz sklep internetowy element wyposażenia z linii logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens ułatwia wydajne przeprowadzanie specjalistycznych zadań.

Zalety i specyfikacja

Moduł dostępny na specjalne zamówienie w naszym sklepie wykonano zgodnie z funkcjonalnymi komponentami z katalogu sterowników Siemens SIMATIC S5. Podkategoria uwzględnia w dużym stopniu różne w zakresie technologicznym sterowniki PLC. Wyprodukowane CPU SIMATIC Siemens S5 odznaczają się tym, że otrzymały odpowiednio dobrane wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne obudów, możliwości obliczeniowe oraz zasoby pamięciowe.

Parametry i zastosowania

W układzie S5 marki Siemens możesz znaleźć liczne rozwiązania, jakimi są chociażby elastyczne moduły wejściowe i wyjściowe, złącza komunikacyjne, adaptery, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemów, moduły zasilacza, moduły pomiarowo-zliczające oraz zestawy montażowe. Inżynieryjna aplikacja do obsługi urządzeń Siemens S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej odsłonie konfiguracyjnej. Produkty z tej odsłony obecnie wciąż mogą funkcjonować w strefach zakładu, które nie zostały poddane unowocześnieniu do nowszych wersji sterownika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5450-3AT11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt