SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-6AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-6AA12

6ES5450-6AA12 to oferowany przez nas moduł wyjść cyfrowych z izolacją, który został wyposażony w 32 kanały 24 V DC/0,1 A. Urządzenie sprzedawane w naszym sklepie pozostaje częścią układu sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Moduł zwraca uwagę poprzez specyfikację technologiczną praktycznie dopasowaną do inicjowania procesów w środowiskach zakładowych, dzięki temu całkowicie bezawaryjnie funkcjonuje w zautomatyzowanych rozwiązaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5450-6AA12

6ES5450-6AA12 - taki numer zamówieniowy posiada moduł o specyfikacji zoptymalizowanej do wymogów licznych projektów systemowych. Jakość mechaniczna sprzedawanego w naszym sklepie modelu ułatwia bezproblemowe realizowanie czynności sterowniczych w bardzo różnych warunkach przemysłowych. Udostępniany przez nas element wyposażenia z grupy sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 przyspiesza przeprowadzanie standardowych działań linii sterowniczych.

Specyfikacja i zalety

Moduł oferowany w naszym sklepie Magsteron jest kompatybilny z licznymi komponentami wliczanymi do logicznych sterowników programowalnych S5. Gama ta zapewnia w dużej mierze zróżnicowane w zakresie konstrukcyjnym kontrolery. Wyprodukowane warianty S5 firmy Siemens otrzymały dość zróżnicowane wersje instalacyjne obudowy, układ procesora lub też pamięć RAM.

Funkcje i dane techniczne

Dla systemu S5 marki Siemens możemy dostarczyć rozmaite rozwiązania, jak między innymi ponadprogramowe moduły wejść i wyjść, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, moduły zasilaczy, moduły zliczająco-pomiarowe i szafy montażowe. Platforma inżynieryjna do obsługi PLC Siemens S5 to STEP5 we właściwie dobranej specyfikacji produktowej. Komponenty z takimi parametrami nadal funkcjonują w strefach przemysłowych, których nie rozbudowano do sterownika Siemens w wariancie S7. Produkt jest obecnie wycofany ze sprzedaży przez producenta, dlatego też w tym momencie sprowadzamy jego odnowiony wariant od zaufanych dostawców.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5450-6AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt