SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-8FA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-8FA11

6ES5450-8FA11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł 5 wyjść cyfrowych 24 V DC/2 A, dedykowany kontrolerom S5-96F do zastosowań fail-safe. Komponent dostępny w naszym asortymencie przygotowano dla struktury sterownika programowalnego SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzęt posiada konstrukcję techniczną opracowaną do użytku w branży przemysłowej, dzięki czemu całkowicie bezpiecznie funkcjonuje w całkowicie zautomatyzowanych systemach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5450-8FA11

6ES5450-8FA11 to numer katalogowy modułu wyjść cyfrowych o konfiguracji pod względem mechanicznym zoptymalizowanej do standardów specjalistycznych branż. Zastosowanie tego komponentu ułatwia bezproblemowe wykonywanie aplikacji sterowniczych w najbardziej podstawowych obiektach automatyki. Oferowany przez nasz sklep internetowy wariant produktowy z gamy programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens optymalizuje sukcesywne wdrażanie działań układu.

Zalety i specyfikacja

Moduł dostępny w naszym sklepie internetowym na specjalne zamówienie wyprodukowano zgodnie z różnymi podzespołami z rodziny sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Podkategoria ta uwzględnia w różnej mierze zoptymalizowane w zakresie technologicznym jednostki centralne. Proponowane programowalne sterowniki PLC SIMATIC Siemens S5 wyróżniają się tym, że mają dość inne wersje montażowe obudowy, procesory bądź też pamięć na dane.

Funkcje i dane techniczne

W układzie S5 marki Siemens dostarczane są najróżniejsze produkty, do których należą elastyczne moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, moduły zasilające, moduły liczników, jak również zestawy instalacyjne. Narzędzie inżynierskie do programowania i parametryzacji urządzeń S5 Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej konfiguracji numerowej. PLC starszej generacji nadal mogą pracować w obszarach automatyki niepoddanych unowocześnieniu do sterownika w wariancie S7. Moduł oferowany na zamówienie przez nasz sklep Magsteron jest wycofany ze sprzedaży w firmie Siemens, dlatego możemy zaproponować jedynie jego wersję z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5450-8FA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt