SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-8MB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-8MB11

6ES5450-8MB11 jest oferowany jako izolowany moduł 4 wyjść cyfrowych 0,5 A/24-60 V DC dedykowany systemom 90U/95U/100U/ET100U/ET200U. Dostępny w sklepie Magsteron podzespół jest rozwiązaniem z linii sterownika programowalnego PLC S5. Sprzedawany produkt posiada budowę optymalnie przystosowaną do inicjowania działań sterowniczych w segmentach automatyki, więc tym samym bardzo ekonomicznie sprawdza się w najbardziej nietypowych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5450-8MB11

6ES5450-8MB11 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł o budowie dopasowanej pod kątem technicznym do konfiguracji przemysłowych branż. Specyfika sprzedawanego przez nasz sklep internetowy Magsteron towaru gwarantuje sprawne uruchamianie działań sterownika w zaawansowanych warunkach. Oferowany na specjalne zamówienie element dla układu logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 tego producenta przyspiesza zgodne z wymaganiami wdrażanie programów układu automatyki.

Korzyści i specyfikacja

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową zapewnia współpracę z dedykowanymi urządzeniami układu programowalnych sterowników logicznych Siemens S5. Generacja ta uwzględnia również niestandardowe technologicznie warianty. Określone komponenty SIMATIC S5 firmy Siemens odznaczają się tym, że mają stosunkowo różne wysokości, głębokości i szerokości obudowy, układy procesorów oraz pamięć na dane.

Funkcje i możliwości

Dla systemu Siemens SIMATIC S5 możemy zaprezentować zoptymalizowane elementy, jak przykładowo rozszerzające moduły wejścia i wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy, moduły zasilaczy, moduły zliczająco-pomiarowe oraz szyny instalacyjne. Środowisko do tworzenia programów SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w optymalnej specyfikacji. Logiczne sterowniki wycofanej generacji wciąż powszechnie działają w strefach automatyki przemysłowej, które nie są zmodernizowane do wariantu Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5450-8MB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt