SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-3AA11

6ES5451-3AA11 to numer katalogowy izolowanego modułu wyjść cyfrowych, który został wyposażony w łącznie 16 kanałów 24 V DC/0,5 A. Oferowany w naszym sklepie internetowym sprzęt wyprodukowano dla generacji programowalnego sterownika logicznego S5 firmy Siemens. Sprzedawany model ma budowę techniczną idealnie dopasowaną do kontrolowania procesów sterowniczych w warunkach automatyki, dlatego sprawdza się w wielu wymagających zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5451-3AA11

6ES5451-3AA11 - taki numer zamówieniowy otrzymał moduł, który posiada budowę technologiczną przystosowaną do charakterystyki zautomatyzowanych zakładów systemowych. Użycie w praktyce dostępnego w naszym sklepie akcesorium przyspiesza specjalistyczne uruchamianie czynności PLC w najbardziej standardowych obszarach automatyki. Udostępniany przez nasz sklep wariant produktowy generacji logicznych sterowników programowalnych Siemens S5 umożliwia zgodne z wytycznymi inicjowanie kluczowych etapów układu.

Specyfikacja techniczna

Moduł dostępny na specjalne zamówienie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową jest wykonany kompatybilnie z przydatnymi podzespołami z generacji sterowników SIMATIC Siemens S5. Standard obejmuje w wyraźnej mierze dostosowane w zakresie konstrukcyjnym urządzenia. Określone sterowniki PLC S5 marki Siemens mogą posiadać w większości indywidualne warianty montażowe konstrukcji obudowy, rdzenie procesora czy ilość pamięci.

Parametry i dane techniczne

W podkategorii S5 marki Siemens mamy do zaoferowania najróżniejsze podzespoły, wśród których wyróżniamy wszechstronne moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy internetowe, moduły zasilacza, moduły licznikowe, a do tego również szyny instalacyjne. Środowisko do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 we właściwie dobranej edycji produktowej. Elementy wyposażenia w tej odsłonie nadal z powodzeniem mogą sprawdzić się w obszarach obiektu, których nie rozbudowano do sterownika Siemens typu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5451-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt