SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-4UA14

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-4UA14

6ES5451-4UA14 - pod takim numerem katalogowym oferujemy moduł izolowanych cyfrowych wyjść w wersji z 32 kanałami 24 V DC/0,5 A. Element sprzedawany w naszym sklepie wywodzi się z odsłony sterownika PLC SIMATIC Siemens S5. Dostępny podzespół zwraca uwagę poprzez konstrukcję technologiczną przystosowaną do wdrażania operacji w obszarze automatyki, więc bez żadnych problemów może się sprawdzić w rozmaitych procesach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5451-4UA14

6ES5451-4UA14 to numer katalogowy dla modułu wyjściowego o konfiguracji odpowiednio dostosowanej do parametrów technologicznych najliczniejszych systemów. Specyfikacja oferowanego na zamówienie w naszym sklepie internetowym Magsteron towaru umożliwia w stu procentach ekonomiczne wdrażanie projektów sterownika w rozmaitych strefach. Dostępny w naszej ofercie produkt z linii Siemens SIMATIC S5 przyspiesza wykonywanie różnych czynności z użyciem PLC.

Specyfikacja i korzyści

Moduł sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest przystosowany do pracy z przemysłowymi produktami wliczanymi do serii Siemens SIMATIC S5. Układ ten uwzględnia w znacznej mierze rozmaite konstrukcyjnie kontrolery. Sklasyfikowane CPU Siemens S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały specjalnie przystosowane gabaryty montażowe obudowy, architektury obliczeniowe, a także wielkość pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

W generacji SIMATIC S5 marki Siemens prezentowane są przydatne urządzenia, wśród których wyróżniamy załączane moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki, karty pamięci, karty modemów, źródła energii, moduły pomiarowe, a także komplety instalacyjne. Platforma inżynierska do tworzenia programów PLC SIMATIC S5 to STEP5 w odpowiednio dobranej specyfikacji konfiguracyjnej. Produkty z wycofanej serii nieustannie używa się w obszarach zakładowych nieunowocześnianych do sterownika w odsłonie SIMATIC S7. Moduł proponowany w naszym sklepie pozostaje w tym momencie niedostępny w firmie Siemens, ale możemy zamówić jego używaną wersję od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5451-4UA14
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt