SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-5AA12

6ES5451-5AA12 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł wyjść cyfrowych z izolacją, którego parametry wynoszą 0,5 A i 24 V DC. Proponowany w naszym sklepie Magsteron komponent to część rodziny sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Sprzedawany w naszym sklepie produkt uzyskał konstrukcję techniczną opracowaną specjalnie do kontrolowania operacji w otoczeniu automatyki, dlatego też bez występujących problemów spełnia funkcje w standardowych systemach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5451-5AA12

6ES5451-5AA12 został opracowany jako moduł wyjść cyfrowych o konfiguracji odpowiednio zoptymalizowanej pod kątem technologicznym do parametrów najbardziej wymagających obszarów systemu. Użycie w praktyce sprzedawanego przez nasz sklep internetowy podzespołu pozwala na stuprocentowo specjalistyczne uruchamianie zadań sterownika PLC w bardzo różnych obszarach automatyki. Dostępny na zamówienie w asortymencie naszego sklepu internetowego model z gamy logicznych sterowników S5 firmy Siemens usprawnia przeprowadzanie licznych operacji.

Specyfikacja i zalety

Moduł wyjść cyfrowych sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep Magsteron pozostaje zgodny z różnymi jednostkami przynależącymi do PLC Siemens S5. System ten posiada znacząco przystosowane pod względem jakościowym CPU. Dostarczane sterowniki PLC S5 Siemens mają dość zróżnicowane głębokości instalacyjne technologii obudowy, architektury procesorów, a także pamięć podręczną.

Funkcje i dane techniczne

W technologii S5 firmy Siemens możesz zakupić także dedykowane moduły, takie jak np. uzupełniające moduły wyjściowe i wejściowe, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, moduły zasilające, moduły liczników czy też komplety instalacyjne. System do programowania i konfiguracji urządzeń S5 tego producenta to STEP5 w dostosowanej technologicznie wersji. Sterowniki starszej serii wciąż obecnie mogą pracować w obszarach, które nie zostały zmodernizowane do sterownika w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5451-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt