SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-7LA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-7LA21

6ES5451-7LA21 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł wyjść cyfrowych z alarmem zwarciowym, który jest wyposażony w 32 kanały 0,5 A/24 V DC i dedykowany kontrolerom S5-115U. Sprzęt dostępny w naszym asortymencie wyprodukowano dla kategorii sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt wyposażono w budowę specjalnie dobraną do zastosowań w segmentach automatyki przemysłowej, dlatego też znajduje zastosowanie w różnego rodzaju procesach technologicznych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5451-7LA21

6ES5451-7LA21 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł o konstrukcji pod kątem technologicznym opracowanej specjalnie do zapotrzebowania technologicznego rozmaitych układów. Funkcjonalność oferowanego przez nasz sklep produktu zapewnia w stu procentach skuteczne wykonywanie projektów PLC w różnych dziedzinach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron wariant produktowy z grupy sterowników S5 optymalizuje efektywne wdrażanie różnych planów sterowania.

Specyfikacja i zalety

Moduł dostępny w naszym sklepie tylko na zamówienie będzie funkcjonować z wieloma przemysłowymi rozwiązaniami w układach sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Gama ta uwzględnia w sobie bardzo niestandardowe pod względem technicznym jednostki CPU. Proponowane warianty S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że mają odpowiednio dobrane warianty obudów, architektury procesorów lub też pamięć podręczną.

Parametry i możliwości

W technologii S5 tego cenionego producenta zamówisz przeróżne elementy, takie jak dołączane moduły wejściowe i wyjściowe, złącza komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające bądź też komplety montażowe. Platforma programistyczna do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników S5 to STEP5 w prawidłowo dobranej odsłonie konfiguracyjnej. Komponenty wyposażenia z tej linii przez cały czas są stosowane w obszarach obiektu, które nie zostały zmodernizowane do Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5451-7LA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt