SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-8MA11

6ES5451-8MA11 to numer, pod którym sprzedajemy moduł 8 izolowanych wyjść cyfrowych 24 V DC/1A, przeznaczony dla modeli 90U, 95U, 100U, ET100U i ET200U. Oferowany w naszym internetowym sklepie wariant wywodzi się z platformy kontrolerów Siemens SIMATIC S5. Element ten wyposażono w funkcjonalność optymalnie dostosowaną do realizacji procesów w segmentach przemysłowych, w wyniku czego wyjątkowo efektywnie pracuje on w różnych zadaniach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5451-8MA11

6ES5451-8MA11 jest dostępnym w sklepie Magsteron modułem o specyfikacji pod względem konstrukcyjnym odpowiednio dopasowanej do oczekiwań technologicznych przemysłowych zakładów systemowych. Użycie zamawianego przez nasz sklep internetowy podzespołu pozwala na w pełni skuteczne realizowanie działań sterownika w zaawansowanych obszarach przemysłowych. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron model sprzętu kategorii logicznych sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 usprawnia realizację harmonogramów PLC.

Zalety i korzyści

Moduł wyjściowy proponowany na zamówienie w sklepie Magsteron zapewnia współpracę z dedykowanymi podzespołami wliczającymi się do sterowników Siemens SIMATIC S5. Rodzina ta oferuje w wyraźnym stopniu zróżnicowane technicznie podzespoły. Zamawiane programowalne sterowniki logiczne S5 mogą mieć stosunkowo inne warianty montażowe obudowy, układy scalone, a także pamięć podręczną.

Parametry i dane techniczne

Dla standardu S5 marki Siemens znajdziesz uniwersalne rozwiązania, takie jak dołączane moduły wyjść i wejść, moduły ułatwiające komunikację, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięciowe, modemy internetowe, moduły do zasilania, moduły licznikowe, a także szyny montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do konfiguracji PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji. Podzespoły wyposażenia z taką budową nieustannie są eksploatowane w układach nieunowocześnianych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł proponowany na specjalne zamówienie w naszej ofercie pozostaje w tym momencie niedostępny u producenta, w wyniku czego aktualnie dostarczamy jego wariant używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5451-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt