SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-8MD11Z

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-8MD11Z

6ES5451-8MD11Z - taki numer katalogowy otrzymał moduł wyjść cyfrowych dostępny na wyposażeniu ze wspornikami. Urządzenie proponowane w sklepie Magsteron zalicza się do kategorii kontrolerów PLC Siemens S5. Sprzęt oferowany w naszym sklepie internetowym uzyskał budowę specjalnie dopasowaną do inicjowania działań w branży automatyki, dzięki czemu w pełni bezpiecznie może działać w najbardziej podstawowych zadaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5451-8MD11Z

6ES5451-8MD11Z - takim numerem odznacza się moduł wyjść cyfrowych, który posiada konfigurację odpowiednio opracowaną do zapotrzebowania technicznego najróżniejszych projektów systemowych. Wykorzystanie w praktyce proponowanego obecnie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową towaru umożliwia wyjątkowo szybkie przeprowadzanie czynności sterowniczych w najtrudniejszych dziedzinach automatyki.

Korzyści i zalety

Moduł wyjść cyfrowych dostarczany na specjalne zamówienie działa ze wszystkimi rozwiązaniami dedykowanymi dla PLC Siemens SIMATIC S5. Seria ta zawiera wiele przystosowanych pod względem technologicznym jednostek CPU. Dostarczane urządzenia S5 marki Siemens przykuwają uwagę tym, że uzyskały dość zróżnicowane głębokości, szerokości i wysokości obudów, jednostki obliczeniowe lub roboczą pamięć.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla rodziny S5 Siemens prezentowane są specjalne urządzenia, do których należą opcjonalne moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy internetowe, zasilacze dedykowane, moduły zliczająco-pomiarowe bądź też zestawy instalacyjne. Platforma inżynieryjna do opracowywania programów sterowników logicznych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w dedykowanej edycji konfiguracyjnej. Modele z tej edycji przez cały czas mogą pracować w obszarach, które nie zostały rozbudowane do nowszych wariantów sterownika Siemens, takich jak chociażby SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5451-8MD11Z
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt