SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-8MD11Z2

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-8MD11Z2

6ES5451-8MD11Z2 - taki numer katalogowy otrzymał moduł 8 wyjść cyfrowych 115/230 V AC wyposażony we wsporniki. Wariant oferowany w naszym sklepie internetowym wywodzi się z układu kontrolera PLC S5 renomowanego producenta, jakim jest marka Siemens. Dostępny w naszym sklepie Magsteron wariant wyposażono w budowę technologiczną specjalnie dopasowaną do zadziałania w obszarach zakładów przemysłowych, dlatego też w pełni sprawdzi się w wielu wymagających zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5451-8MD11Z2

6ES5451-8MD11Z2 spełnia funkcję modułu o konfiguracji technologicznej przystosowanej specjalnie do standardów wielu różnych projektów systemowych. Zastosowanie tego proponowanego aktualnie w sklepie Magsteron komponentu pozwala na sprawne uruchamianie programów PLC w niestandardowych dziedzinach. Dostępny na zamówienie w asortymencie naszego sklepu model elementu z kategorii logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 tego producenta usprawnia zgodne z wymaganiami realizowanie najważniejszych zadań na linii sterowniczej.

Korzyści i specyfikacja

Moduł wyjść cyfrowych dostarczany na zamówienie w naszym internetowym sklepie może być stosowany z najbardziej elastycznymi komponentami z edycji sterowników Siemens S5. System ten obejmuje przystosowane technicznie modele. Wybrane jednostki centralne CPU SIMATIC S5 mogły uzyskać dość różniące się od siebie głębokości, szerokości i wysokości montażowe obudowy, parametry procesora czy też pamięć podręczną.

Funkcje i dane techniczne

W ramach SIMATIC S5 możemy dostarczyć dedykowane urządzenia, takie jak na przykład dołączane moduły wyjścia i wejścia, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemu, zasilacze, moduły pomiarowe, ale również zestawy montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do tworzenia programów programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie konfiguracji. Urządzenia z tej linii przez cały czas pracują w obszarach zakładów, które nie zostały poddane unowocześnieniu do wariantu Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5451-8MD11Z2
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt