SIEMENS Simatic S5 - 6ES5452-8MR11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5452-8MR11

6ES5452-8MR11 - taki numer zamówieniowy posiada moduł z izolowanymi wyjściami cyfrowymi 30 V DC/230 V AC, przeznaczony dla 90U, 95U, 100U oraz ET 100U i ET 200U. Proponowany w naszym sklepie komponent zaprojektowano dla środowiska sterownika programowalnego S5 cenionego producenta, jakim jest Siemens. Sprzedawany przez nas sprzęt wyróżnia się poprzez technologię zoptymalizowaną do działania w obszarze automatyki, a dzięki temu bez większych komplikacji może być wykorzystywany do wielu specjalistycznych zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5452-8MR11

6ES5452-8MR11 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł o specyfikacji odpowiednio przystosowanej pod względem technicznym do wymogów specjalistycznych systemów branży przemysłowej. Wykorzystanie tego proponowanego obecnie w sklepie Magsteron elementu zapewnia profesjonalne wdrażanie programów sterownika w niestandardowych obszarach automatyki. Oferowany w asortymencie naszego sklepu komponent z gamy programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens optymalizuje realizowanie złożonych planów systemu sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie przez nasz sklep jest przystosowany do pracy z licznymi produktami rodziny urządzeń S5 Siemens. Generacja ta zawiera w sobie w znacznym stopniu przystosowane pod względem technicznym CPU. Zamawiane kontrolery S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały indywidualnie przystosowane wysokości obudów, specyfikacje procesora bądź też zasoby pamięciowe.

Parametry i zastosowania

Dla edycji Siemens SIMATIC S5 mamy do zaoferowania różne akcesoria, takie jak na przykład opcjonalne moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, modemy, zasilacze, moduły zliczająco-pomiarowe, a ponadto zestawy instalacyjne. Inżynieryjny system do obsługi sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej odsłonie produktowej. Jednostki w tym wariancie wciąż pracują w układach nieunowocześnianych do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5452-8MR11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt