SIEMENS Simatic S5 - 6ES5453-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5453-4UA11

6ES5453-4UA11 - takim numerem charakteryzuje się kompaktowy moduł rozszerzeń, który posiada 16 cyfrowych wyjść 2 A/24 V DC. Podzespół proponowany w sklepie Magsteron jest częścią linii kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens. Dostępny element wyposażono w specyfikację technologiczną optymalną do kontrolowania działań sterowniczych w branżach przemysłowych, w związku z czym zaskakująco dobrze będzie pracować w różnych zakresach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5453-4UA11

6ES5453-4UA11- takim numerem zamówieniowym odznacza się moduł o specyfice technicznej dopasowanej do parametrów przemysłowych zakładów systemowych. Funkcjonalność mechaniczna dostępnego obecnie w naszym sklepie elementu znacząco przyspiesza ekonomiczne przeprowadzanie programów sterowniczych w najbardziej podstawowych dziedzinach przemysłowych. Udostępniany na specjalne zamówienie model urządzenia dla układu programowalnych sterowników S5 marki Siemens umożliwia przeprowadzanie cyklów układu sterowania zgodne z obowiązującymi wymaganiami.

Zalety i korzyści

Moduł oferowany w naszym internetowym sklepie Magsteron zapewnia współpracę ze wszystkimi przydatnymi produktami dedykowanymi dla programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Rodzina ta obejmuje w znacznym stopniu dostosowane konstrukcyjnie programowalne PLC. Dostarczane sterowniki SIMATIC S5 firmy Siemens odznaczają się tym, że mają stosunkowo inne gabaryty konstrukcji obudowy, architektury procesorów czy wielkość pamięci.

Funkcje i dane techniczne

Dla systemu S5 firmy Siemens dostępne są specjalistyczne akcesoria, do których zaliczamy dodatkowe moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły zliczające czy szyny instalacyjne. Oprogramowanie do modyfikacji programów urządzeń S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej odsłonie konfiguracyjnej. Produkty z tej serii wciąż powszechnie używa się w obszarach zakładowych, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5453-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt