SIEMENS Simatic S5 - 6ES5453-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5453-7LA11

6ES5453-7LA11 to numer katalogowy 16-kanałowego modułu wyjść cyfrowych izolowanych o parametrach 0,5 A i 24/60 V DC. Sprzęt proponowany w sklepie Magsteron wyprodukowano dla kategorii kontrolerów S5 marki Siemens. Produkt otrzymał specyfikację techniczną wystarczającą do kontrolowania operacji sterowniczych w przemyśle, a więc wydajnie sprawdza się w najbardziej rozmaitych aplikacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5453-7LA11

6ES5453-7LA11 wyprodukowano jako moduł o funkcjonalności dopasowanej względem funkcji technicznych specjalistycznych linii systemowych. Użycie w praktyce oferowanego aktualnie w asortymencie sklepu Magsteron podzespołu usprawnia w pełni bezproblemowe przeprowadzanie programów sterownika PLC w trudnych warunkach automatyki przemysłowej. Udostępniany przez nasz sklep internetowy komponent dla układów logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia zgodne z wytycznymi wykonywanie wymagających zadań układu sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł dostępny na specjalne zamówienie w asortymencie naszego sklepu został zaprojektowany kompatybilnie z funkcjonalnymi częściami katalogu sterowników Siemens S5. System ten uwzględnia znacząco różne technicznie komponenty. Dostępne rozwiązania S5 marki Siemens odznaczają się tym, że mają specjalnie przystosowane wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne obudów, dane procesora i dostępną pamięć.

Parametry i możliwości

W ramach SIMATIC S5 możemy zaproponować specjalne komponenty, jakimi są chociażby rozbudowujące moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemu, zasilacze, moduły licznikowe, a ponadto zestawy montażowe. Inżynieryjna aplikacja do pracy i konfiguracji sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej technologicznie edycji. Logiczne sterowniki programowalne wycofanej już edycji wciąż mogą działać w strefach branżowych, których nie aktualizowano do sterownika SIMATIC S7 Siemens. Moduł oferowany na zamówienie przez Magsteron jest wycofany z produkcji przez firmę Siemens, dlatego aktualnie możemy zamówić go w wersji zregenerowanej od zaufanych dostawców.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5453-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt