SIEMENS Simatic S5 - 6ES5453-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5453-8MA11

6ES5453-8MA11 - taki numer produktu posiada dedykowany sterownikom 90U/95U/100U/ET 100U/ET 200U moduł 8 izolowanych wyjść cyfrowych 5/24 V DC/0,1 A. Dostępny sprzęt to część odsłony kontrolerów SIMATIC Siemens S5. Komponent oferowany w naszym sklepie internetowym wyróżnia się poprzez specyfikację odpowiednią do przeprowadzania procesów w automatyce, w związku z tym dobrze będzie działać w licznych operacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5453-8MA11

6ES5453-8MA11 - takim numerem odznacza się moduł o specyfice technicznej odpowiednio dobranej do budowy najbardziej wymagających segmentów zakładu. Wykorzystanie tego sprzedawanego w sklepie Magsteron sprzętu usprawnia w pełni ekonomiczne wdrażanie projektów sterownika w rozmaitych strefach przemysłowych. Dostępny na specjalne zamówienie model wyposażenia z rodziny kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na sukcesywne wdrażanie czynności systemów automatyki.

Specyfikacja techniczna

Moduł prezentowany w naszym sklepie internetowym jest zgodny z uniwersalnymi elementami z linii logicznych sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. Seria uwzględnia w znaczącym stopniu przystosowane pod względem technicznym PLC. Określone rozwiązania S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że posiadają odmienne szerokości, wysokości i głębokości montażowe konstrukcji obudowy, systemy scalone bądź też pamięć roboczą.

Parametry i możliwości

Moduł sprzedawany na specjalne zamówienie przez sklep internetowy Magsteron z wyjątkowo dużą wydajnością pracuje razem z opcjonalnymi akcesoriami. W standardzie SIMATIC S5 firmy Siemens mamy do zaoferowania kompatybilne rozwiązania, takie jak na przykład rozbudowujące moduły wyjściowe i wejściowe, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, moduły modemów, moduły zasilające, moduły pomiarowe, a ponadto zestawy montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do obsługi produktów SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej edycji produktowej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5453-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt