SIEMENS Simatic S5 - 6ES5453-8MC12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5453-8MC12

6ES5453-8MC12 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł 2 izolowanych wyjść analogowych 4-20 mA, który jest dedykowany kontrolerom 90U, 95U, 100U, ET100U i ET200U. Proponowany przez nas wariant jest częścią systemu programowalnego sterownika logicznego PLC S5 marki Siemens. Komponent proponowany w naszym sklepie internetowym otrzymał funkcjonalność dobraną do wykonywania operacji w różnych warunkach zakładu, dlatego efektywnie może działać w wielu zadaniach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5453-8MC12

6ES5453-8MC12 opracowano jako moduł o zoptymalizowanej pod względem technologicznym specyfikacji do budowy najliczniejszych segmentów przemysłu. Funkcjonalność mechaniczna oferowanego obecnie przez nas podzespołu zapewnia stuprocentowo skuteczne uruchamianie projektów PLC w trudnych strefach automatyki. Dostępny na zamówienie w naszym asortymencie model wyposażenia dla systemów logicznych sterowników Siemens S5 pozwala na bezpieczne wykonywanie procesów układu.

Zalety i korzyści

Moduł oferowany przez nasz sklep na specjalne zamówienie będzie funkcjonować z najbardziej przydatnymi jednostkami z linii sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5. Układ ten obejmuje stosunkowo różniące się od siebie w zakresie technologicznym jednostki centralne CPU. Sklasyfikowane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 wyróżniają się tym, że posiadają stosunkowo zróżnicowane szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne obudowy, możliwości procesora bądź też pamięć dla użytkownika.

Parametry i dane techniczne

Dla generacji SIMATIC S5 możesz zamówić zgodne komponenty, takie jak między innymi uniwersalne moduły wyjściowe i wejściowe, moduły ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy, źródła zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego również zestawy montażowe. Narzędzie programistyczne do konfiguracji produktów SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiedniej specyfikacji produktowej. Elementy wyposażenia wycofanej już edycji wciąż efektywnie mogą być stosowane w obszarach przemysłowych, których nie poddano modernizacji do wersji Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5453-8MC12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt