SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-4UA11

6ES5454-4UA11 jest oferowanym przez nas kompaktowym modułem rozszerzeń wyposażonym w 16 wyjść cyfrowych 2A/24 V DC. Proponowany produkt wykonano dla edycji programowalnego sterownika logicznego S5 cenionego producenta, jakim jest marka Siemens. Model wyróżnia się poprzez budowę całkowicie wystarczającą do realizacji działań w obszarze przemysłu, więc w stu procentach produktywnie może funkcjonować w rozmaitych zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5454-4UA11

6ES5454-4UA11 to numer produktu, którym jest moduł o konfiguracji przystosowanej do oczekiwań profesjonalnych segmentów zakładu. Funkcjonalność mechaniczna oferowanego na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową akcesorium zapewnia w pełni bezproblemowe ukierunkowanie aplikacji sterowniczych w zaawansowanych środowiskach automatyki. Oferowany przez nasz sklep internetowy model z gamy urządzeń Siemens SIMATIC S5 umożliwia zgodne z wymaganiami kontrolowanie różnych harmonogramów programowalnego sterownika logicznego PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową na zamówienie możesz wykorzystać z istotnymi komponentami wchodzącymi w skład serii sterowników S5 marki Siemens. Linia ta obejmuje w sobie w znacznym stopniu dostosowane konstrukcyjnie produkty. Konkretne produkty S5 marki Siemens przykuwają uwagę tym, że otrzymały różnorodne wersje instalacyjne technologii obudowy, dane procesora bądź też wielkość pamięci.

Parametry i dane techniczne

Dla linii Siemens S5 zostały stworzone liczne komponenty dodatkowe, takie jak dołączane moduły wejść i wyjść, złącza do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, modemy internetowe, zasilacze, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego również komplety instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 to STEP5 w odpowiedniej wersji produktowej. Elementy wyposażenia o takiej konstrukcji nadal z powodzeniem znajdują się w eksploatacji w systemach, które nie są rozbudowane do nowszych wersji PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5454-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt