SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-4UA12

6ES5454-4UA12 spełnia funkcję kompaktowego modułu wyjść cyfrowych, który został wyposażony w 16 kanałów 24 V DC/2 A. Oferowany w naszym sklepie Magsteron model wywodzi się z platformy kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Komponent dostępny w naszym sklepie internetowym wyróżnia się poprzez wyjątkowo dobrze dobraną budowę do inicjowania operacji sterowniczych w obszarach różnych zakładów, dlatego też bardzo wydajnie może pracować w systemach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5454-4UA12

6ES5454-4UA12 - takim numerem produktu wyróżnia się moduł o specyfice dopasowanej do wymogów całkowicie profesjonalnych segmentów branżowych. Specyfikacja techniczna dostępnego na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową sprzętu umożliwia całkowicie bezproblemowe realizowanie projektów nie tylko w zaawansowanych obszarach. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy podzespół wyposażenia zaprojektowany dla logicznych sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 optymalizuje sukcesywne realizowanie planów systemu sterowania.

Zalety i specyfikacja

Moduł proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową wykazuje kompatybilność z pozostałymi elementami systemów programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Seria ta uwzględnia dostosowane w zakresie technicznym produkty. Poszczególne CPU marki Siemens z serii S5 przykuwają uwagę tym, że mają bardzo różne warianty montażowe konstrukcji obudowy, układ procesora czy pamięć podręczną.

Parametry i możliwości

Dla serii S5 Siemens proponowane są przydatne komponenty, jakimi są elastyczne moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, zasilacze, liczniki, ale również szyny montażowe. Narzędzie inżynieryjne do modyfikacji programów produktów S5 tego producenta to STEP5 w trafnej wersji produktowej. Logiczne sterowniki programowalne w tym układzie wciąż powszechnie pracują w obszarach przemysłu nieunowocześnianych do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5454-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt