SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-4UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-4UA13

6ES5454-4UA13 został zaprojektowany jako kompaktowy moduł wyjść cyfrowych z 16 kanałami 24 V DC/2 A. Sprzęt sprzedawany w naszym sklepie internetowym należy do układów sterownika programowalnego SIMATIC S5. Element zwraca uwagę poprzez specyfikację optymalną do działania w warunkach zakładu, przez co też dobrze może sprawdzić się w najbardziej podstawowych systemach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5454-4UA13

6ES5454-4UA13 to sprzedawany przez nas moduł o specyfikacji technologicznej dobranej do budowy przemysłowych projektów systemowych. Wykorzystanie w praktyce oferowanego aktualnie przez nasz sklep internetowy Magsteron podzespołu gwarantuje w stu procentach profesjonalne realizowanie działań sterownika w wyjątkowo zróżnicowanych obiektach. Dostępny na zamówienie w naszym asortymencie model dedykowany specjalnie dla produktów Siemens SIMATIC S5 gwarantuje sukcesywne wdrażanie profesjonalnych układów sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł dostępny w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową na specjalne zamówienie można wykorzystać z bardzo wieloma częściami należącymi do logicznych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta uwzględnia w sobie w znaczącym stopniu odmienne pod względem technicznym rozwiązania. Dostarczane programowalne sterowniki PLC Siemens SIMATIC S5 wyróżniają się tym, że otrzymały odmienne wersje montażowe obudów, architektury procesorów bądź też pamięć dla użytkownika.

Funkcje i zastosowania

Moduł dostępny w ofercie sklepu Magsteron z powodzeniem znajduje zastosowanie razem z opcjonalnymi komponentami. Dla technologii SIMATIC S5 marki Siemens możesz zakupić liczne komponenty, wśród których wyróżniamy opcjonalne moduły wejścia i wyjścia, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemowe, zasilacze, moduły pomiarowe oraz szyny montażowe. Inżynieryjny system do programowania i konfiguracji PLC S5 to STEP5 w dostosowanej technologicznie wersji produktowej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5454-4UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt