SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-4UA14

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-4UA14

6ES5454-4UA14 - takim numerem produktu wyróżnia się moduł 16 izolowanych wyjść cyfrowych 24/60 V DC o kompaktowej konstrukcji. Wariant należy do systemów sterownika PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Element ten posiada funkcjonalność optymalnie dostosowaną do realizacji procesów w obszarze automatyki przemysłowej, dzięki czemu wyjątkowo bezpiecznie wykonuje pracę w nawet najbardziej zaawansowanych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5454-4UA14

6ES5454-4UA14 to numer katalogowy, pod którym dostępny jest w naszym sklepie moduł o specyfikacji technicznej dopracowanej względem wymogów wielu rozmaitych linii. Specyfika mechaniczna oferowanego na zamówienie urządzenia przyspiesza uruchamianie procesów PLC nie tylko w podstawowych strefach przemysłowych. Przedstawiany w asortymencie naszego sklepu z automatyką przemysłową element systemów kontrolerów S5 marki Siemens umożliwia skuteczne obsługiwanie czynności linii sterowniczych.

Korzyści i specyfikacja

Moduł prezentowany w naszym internetowym sklepie jest zaprojektowany tak, by był kompatybilny z bardzo wieloma produktami z edycji sterowników SIMATIC S5. Gama ta uwzględnia dość niestandardowe pod względem konstrukcyjnym urządzenia. Wybrane PLC SIMATIC S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że otrzymały różne warianty montażowe obudów, układ procesora oraz wielkość pamięci.

Funkcje i zastosowania

Dla edycji S5 firmy Siemens dostarczamy rozmaite moduły, do których zaliczają się wszechstronne moduły wyjścia i wejścia, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, karty modemów, moduły do zasilania, moduły liczników czy zestawy instalacyjne. Platforma programistyczna do parametryzacji programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w odpowiednio dobranej specyfikacji produktowej. Programowalne sterowniki logiczne tej grupy wciąż wydajnie działają w obszarach, które nie zostały poddane modernizacji do sterownika w wersji S7. Moduł ten pozostaje aktualnie wycofany ze sprzedaży w firmie Siemens, jednak u nas kupisz go w wersji odnowionej z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5454-4UA14
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt