SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-7LA11

6ES5454-7LA11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł cyfrowych wyjść z 16 kanałami 24 V DC/2A, który jest dedykowany sterownikom S5-115U/F. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym wywodzi się z generacji kontrolerów PLC Siemens S5. Komponent sprzedawany w sklepie Magsteron ma budowę idealnie dobraną do sterowania w obszarach zakładowych, dzięki czemu bez większych przeszkód sprawdzi się w złożonych operacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5454-7LA11

6ES5454-7LA11 jest sprzedawany jako moduł o konstrukcji technologicznej przygotowanej do parametrów wielu aplikacji. Użycie proponowanego przez nasz sklep sprzętu gwarantuje stuprocentowo skuteczne przeprowadzanie prac sterowniczych w specjalistycznym otoczeniu automatyki. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym model dla systemu logicznych urządzeń programowalnych SIMATIC S5 pozwala na efektywne wdrażanie licznych planów sterowniczych.

Korzyści i specyfikacja

Moduł dostępny w naszym sklepie na specjalne zamówienie wykonano zgodnie z różnymi istotnymi częściami wliczającymi się do produktów S5 marki Siemens. Seria ta zapewnia w znacznym stopniu różne pod względem jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Oferowane CPU SIMATIC S5 marki Siemens odznaczają się tym, że uzyskały zróżnicowane wersje obudowy, systemy scalone lub roboczą pamięć.

Funkcje i zastosowania

W kategorii Siemens SIMATIC S5 udostępniliśmy rozmaite komponenty, wśród których wyróżniamy kompatybilne moduły wyjść i wejść, interfejsy do komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemów, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowo-zliczające oraz szyny montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do modyfikacji programów PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej wersji konfiguracyjnej. Elementy wyposażenia starszej edycji obecnie nadal bywają stosowane w środowiskach, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji S7. Moduł oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest teraz niedostępny w sprzedaży u marki Siemens, a więc jesteśmy w stanie zamówić jego wariant odnowiony od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5454-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt