SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-7LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-7LA12

6ES5454-7LA12 to izolowany moduł wyjść cyfrowych z 16 kanałami 24 V DC/2 A. Urządzenie sprzedawane w naszym sklepie Magsteron jest rozwiązaniem z serii kontrolerów S5 marki Siemens. Dostępny u nas produkt uzyskał specyfikację technologiczną idealnie dopasowaną do zastosowania w warunkach zakładu, więc bez większych problemów znajdzie zastosowanie w zaawansowanych obszarach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5454-7LA12

6ES5454-7LA12 - takim numerem seryjnym charakteryzuje się moduł o konfiguracji odpowiednio przystosowanej pod kątem mechanicznym do wymogów technicznych profesjonalnych zakładów systemowych. Funkcjonalność oferowanego przez nasz sklep Magsteron akcesorium usprawnia specjalistyczne inicjowanie czynności w bardzo różnych obszarach automatyki przemysłowej. Dostępny na zamówienie w naszym asortymencie model urządzenia edycji PLC SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia sukcesywne wykonywanie aplikacji układów sterowania.

Specyfikacja i zalety

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie przez nasz sklep można wykorzystać ze wszystkimi urządzeniami w systemach PLC S5 firmy Siemens. Seria uwzględnia wyjątkowo zbalansowane konstrukcyjnie sterowniki. Skatalogowane warianty S5 wyróżniają się tym, że mają bardzo różne wysokości, głębokości i szerokości montażowe konstrukcji obudowy, systemy scalone czy dostępną pamięć.

Parametry i możliwości

Moduł udostępniany w naszym internetowym sklepie bezproblemowo współpracuje razem z dedykowanymi mu podzespołami. W zakresie S5 marki Siemens dostarczamy przeróżne elementy, do których zaliczają się kompatybilne moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, zasilacze, moduły licznikowe, a do tego również zestawy montażowe. Narzędzie do konfiguracji sterowników Siemens S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie odsłonie. Logiczne sterowniki programowalne z tej serii nadal efektywnie mogą być używane w strefach zakładów niezaktualizowanych do sterownika Siemens SIMATIC w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5454-7LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt