SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-7LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-7LB11

6ES5454-7LB11 - pod takim numerem katalogowym kupisz moduł 8 wyjść cyfrowych 24 V DC/2 A dla kontrolerów S5-115. Model oferowany w sklepie Magsteron zalicza się do konstrukcji sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Produkt proponowany przez nas zwraca uwagę poprzez konstrukcję właściwą do eksploatacji w obszarach zakładów przemysłowych, w związku z tym w stu procentach bezpiecznie może być stosowany w wielu zadaniach z zakresu automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5454-7LB11

6ES5454-7LB11- taki katalogowy numer produktu posiada moduł o charakterystyce przystosowanej względem budowy technicznej do specjalistycznych systemów automatyki. Specyfika mechaniczna proponowanego obecnie przez nasz sklep Magsteron rozwiązania w pełni gwarantuje bezproblemowe uruchamianie aplikacji w standardowych środowiskach. Dostępny na zamówienie w naszym asortymencie sprzęt z linii PLC SIMATIC S5 marki Siemens optymalizuje zgodne z wymaganiami wykonywanie ważnych operacji układu automatyki.

Zalety i specyfikacja

Moduł oferowany w naszym internetowym sklepie posiada projekt zgodny z pozostałymi modelami w systemie logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Kategoria ta obejmuje wiele przystosowanych konstrukcyjnie urządzeń. Udostępnione sterowniki PLC S5 firmy Siemens mają odmienne wersje obudowy, jednostki obliczeniowe oraz pamięć roboczą.

Funkcje i możliwości

Dla generacji SIMATIC S5 możesz znaleźć przydatne produkty, do których zaliczają się uzupełniające moduły wyjścia i wejścia, komunikacyjne porty i interfejsy, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemowe, zasilacze, moduły liczników, a ponadto komplety instalacyjne. Platforma inżynieryjna do programowania logicznych sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej edycji. Sterowniki logiczne o takiej budowie wciąż skutecznie bywają eksploatowane w obszarach zakładów, których nie poddano modernizacji do odsłony Siemens SIMATIC w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5454-7LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt