SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-4UA11

6ES5455-4UA11 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem izolowanych 8 wyjść cyfrowych 24/48/60 V AC. Oferowany przez nas model jest częścią rodziny sterowników programowalnych Siemens S5. Produkt oferowany w sklepie Magsteron uzyskał konstrukcję technologiczną praktycznie dobraną do kontrolowania działań w środowiskach przemysłowych, dlatego też wyjątkowo bezawaryjnie działa w wielu różnych procesach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5455-4UA11

6ES5455-4UA11 to numer produktu, którym jest moduł o budowie dostosowanej pod kątem technicznym do specyfiki zautomatyzowanych systemów zakładowych. Jakość oferowanego przez nas wariantu umożliwia błyskawiczne wykonywanie pracy PLC w bardzo wymagających strefach. Dostępny na zamówienie w naszym asortymencie produkt opracowany dla programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5 ułatwia ekonomiczne wykonywanie wymagających harmonogramów linii sterowniczej.

Zalety i korzyści

Moduł oferowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową posiada projekt kompatybilny z różnymi komponentami linii programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Standard ten uwzględnia w wyraźnej mierze odmienne pod względem technicznym warianty. Sklasyfikowane sterowniki SIMATIC S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że posiadają inne szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne konstrukcji obudowy, możliwości procesora bądź też zasoby pamięci.

Parametry i dane techniczne

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron bez większych problemów może współpracować również z innymi podzespołami. W dziedzinie S5 tego producenta prezentujemy zróżnicowane moduły, jak na przykład załączane moduły wyjścia i wejścia, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, moduły do zasilania, moduły liczników, a także szyny instalacyjne. Narzędzie programistyczne do zmiany ustawień PLC S5 to STEP5 w odpowiednio dobranej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5455-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt