SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-4UA12

6ES5455-4UA12 - taki numer katalogowy otrzymał kompaktowy moduł 16 wyjść cyfrowych o parametrach 24/48/60 V AC i 2 A. Urządzenie sprzedawane w naszym sklepie internetowym jest częścią rodziny programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Produkt dostępny w sklepie Magsteron posiada konstrukcję specjalnie dobraną do użytkowania w zakładzie przemysłowym, dlatego w pełni płynnie sprawdza się w najbardziej nietypowych zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5455-4UA12

6ES5455-4UA12 to sprzedawany w naszym sklepie moduł o specyfikacji pod względem konstrukcyjnym odpowiednio dostosowanej względem zapotrzebowania technicznego wielu linii branżowych. Jakość mechaniczna oferowanego aktualnie przez nasz sklep Magsteron urządzenia zdecydowanie przyspiesza bezpieczne realizowanie operacji w niestandardowych środowiskach. Proponowany przez nas model z serii urządzeń SIMATIC S5 umożliwia zgodne z wymaganiami inicjowanie licznych operacji systemu sterowania.

Korzyści i zalety

Moduł dostępny w naszym sklepie na zamówienie można wykorzystać z różnymi innymi modelami w linii logicznych sterowników SIMATIC S5. Standard obejmuje w sobie znacząco zbalansowane w zakresie technicznym produkty PLC. Wyprodukowane jednostki centralne CPU SIMATIC S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że otrzymały specjalnie dopasowane szerokości, wysokości i głębokości montażowe technologii obudowy, architektury procesorów, a także roboczą pamięć.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł udostępniany przez Magsteron zaskakująco skutecznie sprawdza się razem z innymi funkcjonalnymi produktami. W ramach SIMATIC S5 firmy Siemens udostępniliśmy kompatybilne z nim komponenty, jak np. rozszerzające moduły wejścia i wyjścia, komunikacyjne złącza, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemowe, zasilacze, moduły pomiarowo-zliczające oraz szafy montażowe. Platforma inżynierska do zmiany ustawień sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej edycji konfiguracyjnej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5455-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt