SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-6AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-6AA11

6ES5455-6AA11 jest sprzedawanym przez nas modułem wyjść cyfrowych z 8 kanałami 110 V. Dostępny w sklepie Magsteron sprzęt zalicza się do odsłony sterowników logicznych PLC SIMATIC S5. Oferowany przez nas podzespół uzyskał konstrukcję dobraną do eksploatacji w branży przemysłowej, dzięki czemu wyjątkowo bezawaryjnie może działać w licznych obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5455-6AA11

6ES5455-6AA11 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł o budowie pod względem technicznym dobranej do charakterystyki całego szeregu linii zakładowych. Specyfikacja technologiczna zamawianego obecnie przez nasz sklep internetowy modelu przyspiesza efektywne uruchamianie procesów sterowniczych w specyficznym otoczeniu automatyki przemysłowej. Proponowany w sklepie Magsteron model sprzętu układów sterowników SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje sukcesywne wdrażanie najróżniejszych czynności układów sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie przez nasz sklep Magsteron odznacza się zgodnością z różnymi elastycznymi częściami przynależącymi do logicznych sterowników Siemens SIMATIC S5. Grupa ta oferuje znacząco różniące się od siebie technicznie warianty. Dostępne urządzenia S5 marki Siemens mogły uzyskać odpowiednio dobrane wymiary montażowe technologii obudowy, dane procesora lub pamięć na dane.

Funkcjonalności i możliwości

W linii SIMATIC S5 znajdują się zgodne moduły, do których zaliczają się dodatkowe moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, modemy internetowe, zasilacze dedykowane, moduły liczników i zestawy montażowe. Platforma do programowania sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie specyfikacji produktowej. Sterowniki programowalne o takich parametrach wciąż bywają używane w obszarach branżowych nierozbudowanych do wersji SIMATIC Siemens S7. Moduł oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie pozostaje teraz niedostępny u firmy Siemens, w wyniku czego na chwilę obecną jesteśmy w stanie sprzedawać jego odświeżony wariant z drugiej ręki.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5455-6AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt