SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-6AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-6AA12

6ES5455-6AA12 - taki numer zamówieniowy otrzymał moduł izolowanych 8 wyjść cyfrowych 2 A, 115 V AC i 50/60 Hz. Dostępne w naszym internetowym sklepie urządzenie jest rozwiązaniem z serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Komponent wyposażono w budowę najbardziej właściwą do kontrolowania operacji w otoczeniu przemysłowym, w związku z tym z pełnym powodzeniem sprawdza się w najbardziej złożonych obszarach zakładów automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5455-6AA12

6ES5455-6AA12 jest numerem katalogowym modułu o budowie pod względem konstrukcyjnym zoptymalizowanej specjalnie do specyfiki technologicznej wielu rozmaitych aplikacji zakładowych. Użycie oferowanego na zamówienie w sklepie Magsteron towaru gwarantuje w stu procentach bezpieczne uruchamianie projektów PLC w strefach automatyki przemysłowej. Dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego produkt z gamy urządzeń S5 przyspiesza realizowanie zadań z użyciem sterownika starszej serii.

Zalety i korzyści

Moduł sprzedawany na specjalne zamówienie przez Magsteron zapewnia kompatybilność z uniwersalnymi modelami w systemie sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Producent ten posiada wyjątkowo niestandardowe w zakresie technicznym programowalne sterowniki. Skatalogowane PLC Siemens S5 mogły uzyskać specjalnie dostosowane gabaryty instalacyjne konstrukcji obudowy, dane obliczeniowe, a także zasoby pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł udostępniany na zamówienie przez nasz sklep z wyjątkową efektywnością może funkcjonować z odpowiednimi komponentami. W gamie Siemens S5 dostępne są zróżnicowane moduły, jak przykładowo rozbudowujące moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, moduły modemu, moduły do zasilania, moduły pomiarowo-zliczające czy szafy montażowe. Inżynieryjny system do zmiany ustawień sterowników Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej technologicznie konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5455-6AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt