SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-7LA11

6ES5455-7LA11 - taki katalogowy numer produktu otrzymał moduł, który jest izolowanym rozszerzeniem z 16 wyjściami cyfrowymi 1 A/48-115 V AC dla systemu S5-115U. Sprzedany w naszym sklepie komponent przygotowano dla generacji sterownika logicznego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt posiada budowę techniczną praktycznie przystosowaną do kontrolowania procesów w segmencie przemysłowym, dlatego idealnie może się sprawdzić w wielu zaawansowanych układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5455-7LA11

6ES5455-7LA11 jest numerem katalogowym modułu o charakterystyce odpowiednio dopasowanej względem zapotrzebowania technicznego rozmaitych układów. Wykorzystanie tego akcesorium zdecydowanie przyspiesza wydajne realizowanie programów sterownika PLC w specjalistycznych dziedzinach. Oferowany na zamówienie w naszym sklepie podzespół wyposażenia dla programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 umożliwia rozbudowę CPU o dodatkowe wyjścia cyfrowe.

Zalety i specyfikacja

Moduł proponowany w naszym internetowym sklepie będzie przystosowany do współpracy z funkcjonalnymi podzespołami systemu logicznych sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5. Grupa ta uwzględnia bardzo różniące się od siebie w zakresie konstrukcyjnym kontrolery. Skatalogowane produkty S5 firmy Siemens mogły otrzymać specjalnie dopasowane warianty obudowy, systemy scalone i roboczą pamięć.

Parametry i zastosowania

Dla układu Siemens SIMATIC S5 udostępniliśmy funkcjonalne rozwiązania, jak między innymi niestandardowe moduły wyjścia i wejścia, interfejsy do komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięciowe, moduły modemu, zasilacze, liczniki czy szyny montażowe. Narzędzie inżynierskie do zarządzania programami sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej edycji. Sprzęty z tym standardem nadal bywają eksploatowane w systemach, których nie zmodernizowano do wersji SIMATIC S7. Produkt ten jest aktualnie niedostępny u producenta, ale oferujemy go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5455-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt