SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-4UA11

6ES5456-4UA11 to numer produktowy modułu 16 izolowanych wyjść cyfrowych 2A/115-240 V AC w kompaktowej formie. Proponowany przez nas model jest częścią linii sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Podzespół sprzedawany w sklepie Magsteron wyróżnia się zaawansowaną funkcjonalnością, która pozwala na sprawne wdrażanie operacji sterowniczych w obszarach przemysłowych i zapewnia wydajną pracę systemu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5456-4UA11

6ES5456-4UA11 to dostępny w naszym sklepie moduł o konfiguracji bardzo dobrze dopasowanej do parametrów technicznych zautomatyzowanych układów. Budowa oferowanego przez nas produktu zapewnia efektywne przeprowadzanie zadań z użyciem sterownika w zróżnicowanych strefach przemysłowych. Przedstawiany przez nas produkt opracowany dla sterowników S5 tego cenionego producenta rozbudowuje jednostkę centralną o dodatkowe wyjścia cyfrowe.

Specyfikacja i zalety

Moduł wyjść cyfrowych dostępny w naszym sklepie internetowym na specjalne zamówienie jest wykonany w sposób kompatybilny z wybranymi komponentami układu sterowników PLC S5 Siemens. Gama ta zawiera odmienne pod względem technicznym produkty. Oferowane komponenty S5 odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie dobrane głębokości, szerokości i wysokości obudów, dane obliczeniowe lub pamięć roboczą.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla systemu SIMATIC S5 udostępniliśmy różne zgodne z nim urządzenia, do których należą uniwersalne moduły wyjściowe i wejściowe, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, moduły do zasilania, moduły zliczające, ale również szafy montażowe. System przeznaczony do efektywnej pracy z programami oraz parametryzacji sterowników programowalnych S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej specyfikacji. Części wyposażenia z tego układu nadal bywają eksploatowane w strefach branżowych, które nie zostały zaktualizowane do sterownika nowszej generacji typu S7. W naszym sklepie udostępniamy ten moduł w wersji z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5456-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt