SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-4UA12

6ES5456-4UA12 jest sprzedawanym w naszym sklepie Magsteron izolowanym oraz kompaktowym modułem wyjść cyfrowych z 16 kanałami 2A/115-230 V AC. Dostępny produkt wywodzi się z linii sterownika logicznego PLC SIMATIC Siemens S5. Proponowany przez nas podzespół uzyskał budowę wyjątkowo dobrze dobraną do wykonywania pracy w branżach automatyki, dlatego z całkowitym powodzeniem sprawdza się w najliczniejszych działaniach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5456-4UA12

6ES5456-4UA12 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł, który posiada funkcjonalność techniczną przystosowaną specjalnie pod względem funkcji technicznych do obsługi szeregu linii systemowych. Wybór tego oferowanego na zamówienie przez nasz sklep Magsteron komponentu znacząco ułatwia bezproblemowe ukierunkowanie projektów w najbardziej niestandardowych dziedzinach. Oferowany element wyposażenia dedykowany dla sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia skuteczne wdrażanie operacji PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową może działać z pozostałymi częściami edycji sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Seria ta zapewnia w wyraźnej mierze różniące się od siebie pod względem jakościowym CPU. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne Siemens SIMATIC S5 mają dobrane indywidualnie głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne obudowy, układ procesora bądź też pojemność pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla edycji Siemens SIMATIC S5 sprzedajemy zgodne komponenty, jak m.in. uzupełniające moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilające, moduły zliczająco-pomiarowe czy też komplety montażowe. Narzędzie programistyczne do modyfikacji programów programowalnych sterowników Siemens S5 to STEP5 we właściwie dobranej edycji. CPU z tej edycji obecnie nadal pracują w obiektach, które nie zostały poddane modernizacji do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5456-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt