SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-4UB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-4UB12

6ES5456-4UB12 to numer katalogowy, pod którym możesz zakupić kompaktowy moduł wyjść cyfrowych, wyposażony w 8 kanałów 2A/115-240 V AC. Oferowany w naszym sklepie internetowym sprzęt stanowi rozwiązanie dopasowane do konfiguracji sterowników logicznych PLC S5. Sprzedawane urządzenie otrzymało specyfikację techniczną wyjątkowo dobrą do wykonywania działań w zakładzie przemysłowym, w związku z tym bez komplikacji może działać w zróżnicowanych obszarach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5456-4UB12

6ES5456-4UB12 to sprzedawany w naszym sklepie moduł o specyfikacji dopasowanej specjalnie do konstrukcji technologicznych zautomatyzowanych segmentów branży. Specyfika mechaniczna oferowanego w asortymencie naszego sklepu modelu pozwala na w skuteczne inicjowanie prac w różnych dziedzinach. Przedstawiany w sklepie internetowym Magsteron model komponentu programowalnych sterowników S5 cenionego producenta, jakim jest Siemens, ułatwia bezpieczne obsługiwanie wymagających cykli układów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja techniczna

Moduł oferowany na zamówienie w naszym sklepie jest zaprojektowany zgodnie z licznymi modelami będącymi częścią serii PLC Siemens SIMATIC S5. Podkategoria ta oferuje różniące się od siebie technologicznie programowalne sterowniki logiczne. Dostępne modele mogą mieć specjalnie przystosowane szerokości instalacyjne, wysokości instalacyjne obudów, architektury procesorów czy też pamięć programową.

Funkcje i zastosowania

Dla generacji SIMATIC S5 znajdziesz również dedykowane moduły, takie jak na przykład niestandardowe moduły wejścia i wyjścia, moduły komunikacyjne, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, moduły modemu, zasilacze dedykowane, moduły zliczające, ale również szyny montażowe. Inżynieryjna platforma do kreowania i modyfikowania programów sterowników PLC SIMATIC S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej wersji produktowej. Produkty z tej edycji wciąż wydajnie bywają używane w obszarach automatyki niepoddanych rozbudowie do odsłony SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5456-4UB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt