SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-7LA11

6ES5456-7LA11 spełnia funkcję modułu rozszerzeń dla S5-115U, wyposażonego w 16 wyjść izolowanych cyfrowych 1A/115-230 V AC. Oferowany w naszym internetowym sklepie komponent jest częścią odsłony programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępne urządzenie otrzymało specyfikację techniczną idealnie dopasowaną do wykonywania procesów w środowiskach zakładowych, dzięki czemu skutecznie realizuje działania z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5456-7LA11

6ES5456-7LA11 jest numerem katalogowym modułu o budowie zoptymalizowanej pod kątem technicznym do oczekiwań rozmaitych segmentów branży przemysłowej. Funkcjonalność mechaniczna proponowanego aktualnie w asortymencie naszego sklepu modelu gwarantuje stuprocentowo profesjonalne uruchamianie działań w bardzo różnych dziedzinach automatyki. Udostępniany na zamówienie model elementu kategorii programowalnych sterowników S5 ułatwia wydajne obsługiwanie cyklów sterowania.

Zalety i specyfikacja

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową będzie przystosowany do współpracy z wielu funkcjonalnymi modelami należącymi do sterowników programowalnych S5. Seria ta zawiera w sobie w wyraźnym stopniu odmienne w zakresie technicznym CPU. Dostępne programowalne sterowniki PLC S5 zwracają uwagę tym, że mają różne wymiary instalacyjne obudów, jednostki obliczeniowe czy pamięć podręczną.

Funkcje i zastosowania

W gamie S5 marki Siemens oferujemy dostosowane urządzenia, takie jak np. uzupełniające moduły wyjść i wejść, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty pamięci, modemy internetowe, źródła energii, liczniki czy też komplety instalacyjne. Inżynieryjne narzędzie do obsługi urządzeń SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej konfiguracji produktowej. Podzespoły wyposażenia z takimi parametrami nadal efektywnie mogą być eksploatowane w obszarach niepoddanych modernizacji do wariantu Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5456-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt