SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-7LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-7LA12

6ES5456-7LA12 - takim numerem katalogowym odznacza się izolowany moduł z 16 cyfrowymi wyjściami przekaźnikowymi 0,5 A/30 V DC, przeznaczony dla S5-115U/F. Sprzęt dostępny w naszym asortymencie pochodzi z konfiguracji sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Dostępny wariant otrzymał budowę technologiczną specjalnie opracowaną do eksploatowania w warunkach przemysłu, a tym samym w stu procentach będzie funkcjonować w wielu zautomatyzowanych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5456-7LA12

6ES5456-7LA12 - takim numerem katalogowym wyróżnia się moduł wyjść cyfrowych, który posiada specyfikę technologiczną zoptymalizowaną specjalnie pod potrzeby branży przemysłowej. Zakup obecnego w asortymencie naszego sklepu modelu przyspiesza wdrażanie operacji sterowniczych w zróżnicowanych obiektach. Udostępniany na zamówienie model z edycji PLC Siemens SIMATIC S5 ułatwia przeprowadzanie najważniejszych zadań układów sterowniczych.

Specyfikacja i korzyści

Moduł wyjściowy dostarczany na zamówienie w naszym internetowym sklepie będzie funkcjonować z rozmaitymi jednostkami układu sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Generacja ta obejmuje bardzo odmienne jakościowo jednostki centralne. Określone PLC SIMATIC S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że mają bardzo różne głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne obudów, układy scalone i pamięć RAM.

Funkcje i zastosowania

W standardzie SIMATIC S5 firmy Siemens proponujemy dedykowane rozwiązania, którymi są uniwersalne moduły wyjść i wejść, moduły do komunikacji, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, modemy, źródła energii, moduły zliczająco-pomiarowe, a także zestawy montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do programowania i parametryzacji produktów SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej specyfikacji produktowej. Części wyposażenia minionej serii obecnie nadal działają w strefach przemysłowych, których nie poddano modernizacji do wariantu S7. Moduł proponowany przez nasz sklep internetowy jest w tym momencie wycofany ze sprzedaży, dlatego u nas kupisz go w wersji odnowionej od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5456-7LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt