SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-7LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5456-7LB11

6ES5456-7LB11 oferujemy jako moduł 8 izolowanych wyjść cyfrowych o parametrach 2 A i 115/230 V AC, który jest dedykowany CPU 115U/F. Proponowane przez nas urządzenie zaprojektowano dla rodziny kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym model otrzymał specyfikację technologiczną optymalnie przystosowaną do zastosowań sterowniczych w obszarze zakładowym, a dzięki temu bez żadnych przeszkód może funkcjonować w zróżnicowanych zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5456-7LB11

6ES5456-7LB11 wyprodukowano jako moduł o specyfikacji dostosowanej specjalnie do charakterystyki technologicznej specjalistycznych projektów automatyki. Funkcjonalność proponowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron sprzętu usprawnia wydajne inicjowanie operacji PLC w bardzo zróżnicowanych zakładach automatyki przemysłowej. Prezentowany przez nas produkt z rodziny sterowników S5 cenionego producenta umożliwia ekonomiczne wdrażanie zróżnicowanych planów układów sterowania.

Korzyści i zalety

Moduł oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron możesz wykorzystać z wieloma różnymi produktami w układzie logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Kategoria ta posiada w znacznej mierze różniące się od siebie technologicznie urządzenia. Wybrane sterowniki S5 posiadają w większości różne rozmiary instalacyjne obudów, parametry procesora czy rozmiary pamięci.

Funkcje i zastosowania

W dziedzinie SIMATIC S5 proponowane są kompatybilne urządzenia, którymi są elastyczne moduły wyjść i wejść, komunikacyjne złącza, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, karty modemów, zasilacze, moduły licznikowe czy też zestawy montażowe. Platforma do obsługi sterowników Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w kompatybilnej wersji konfiguracyjnej. Produkty z tej generacji nadal mogą być eksploatowane w strefach zakładowych, które nie są zmodernizowane do nowszych wariantów sterownika. Moduł oferowany na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron jest dostępny jako odświeżony produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5456-7LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt