SIEMENS Simatic S5 - 6ES5457-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5457-4UA12

6ES5457-4UA12 został zaprojektowany jako wyjściowy moduł cyfrowy o kompaktowej konstrukcji, który posiada 16 wyjść 0,5 A i 24/48/60 V DC. Model sprzedawany w naszym sklepie internetowym pochodzi z edycji sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Sprzęt ten otrzymał konstrukcję optymalnie dobraną do wdrażania działań sterowniczych w obszarze automatyki, dzięki czemu bez występujących komplikacji będzie się sprawdzać w najróżniejszych zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - wyjściowy moduł cyfrowy - 6ES5457-4UA12

6ES5457-4UA12 to numer, pod którym oferujemy moduł o specyfikacji pod kątem mechanicznym odpowiedniej dla najbardziej wymagających linii branżowych. Oferowany aktualnie przez nasz sklep internetowy Magsteron sprzęt zdecydowanie usprawnia efektywne inicjowanie działań PLC w zróżnicowanych obszarach automatyki. Dostępny na specjalne zamówienie komponent z kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia skuteczne wdrażanie najbardziej istotnych operacji PLC.

Korzyści i zalety

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy pracuje z najbardziej elastycznymi elementami wliczającymi się do sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Seria ta posiada w dużym stopniu zróżnicowane jakościowo sterowniki. Sklasyfikowane urządzenia SIMATIC S5 odznaczają się tym, że uzyskały specjalnie dobrane wysokości, głębokości i szerokości montażowe konstrukcji obudowy, parametry procesora czy też roboczą pamięć.

Parametry i możliwości

W kategorii SIMATIC S5 marki Siemens zakupisz uniwersalne moduły, którymi są dołączane moduły wejścia i wyjścia, interfejsy komunikacyjne, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, zasilacze, moduły liczników, a ponadto zestawy instalacyjne. Narzędzie do konfiguracji programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej konfiguracji numerowej. Komponenty wyposażenia z tej edycji wciąż efektywnie są wykorzystywane w strefach branży, które nie zostały zaktualizowane do wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5457-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt