SIEMENS Simatic S5 - 6ES5457-8EA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5457-8EA12

6ES5457-8EA12 to dedykowany kontrolerom 95U, 100U, ET100U i ET200U moduł EEX I z 4 wyjściami cyfrowymi 9 V DC. Komponent oferowany w naszym asortymencie wykonano dla odsłony sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Proponowany w naszym internetowym sklepie wariant uzyskał budowę techniczną zaprojektowaną do użytkowania sterowniczego w środowisku przemysłowym. Dzięki temu w stu procentach sprawnie będzie pracować w wielu zautomatyzowanych działaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5457-8EA12

6ES5457-8EA12 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł wyjść cyfrowych o charakterystyce dostosowanej względem parametrów wymaganych w wielu profesjonalnych segmentach branży. Budowa technologiczna udostępnianego przez nasz sklep internetowy urządzenia zdecydowanie ułatwia ekonomiczne uruchamianie procesów sterowniczych w przemysłowych specyficznych obszarach. Oferowany na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron wariant produktowy z grupy programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5 przyspiesza sukcesywne realizowanie najważniejszych działań sterowania.

Specyfikacja techniczna

Moduł oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron zapewnia współpracę z bardzo wieloma elementami w układach sterowników PLC SIMATIC Siemens S5. Seria ta uwzględnia w znacznym stopniu rozmaite pod względem technologicznym modele. Zamawiane sterowniki Siemens SIMATIC S5 mogą posiadać stosunkowo różniące się od siebie wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne obudów, układy procesorów, a także roboczą pamięć.

Funkcje i możliwości

W standardzie S5 firmy Siemens oferujemy rozmaite moduły, do których zaliczamy elastyczne moduły wyjść i wejść, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki, pamięci Micro SD, moduły modemów, moduły zasilacza, moduły zliczająco-pomiarowe, jak również komplety instalacyjne. Narzędzie programistyczne do opracowywania programów programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w przystosowanej wersji. Podzespoły tego typu cały czas mogą być eksploatowane w strefach automatyzacji, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika Siemens w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5457-8EA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt