SIEMENS Simatic S5 - 6ES5458-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5458-4UA12

6ES5458-4UA12 - taki numer otrzymał kompaktowy moduł z 16 wyjściami przekaźnikowymi 0,5 A/60 V DC. Urządzenie dostępne w naszym sklepie wywodzi się z linii programowalnego sterownika logicznego S5 firmy Siemens. Podzespół oferowany w naszym sklepie ma budowę technologiczną wystarczającą do przeprowadzania procesów w obszarze automatyki przemysłowej, w wyniku czego efektywnie może pracować w układzie sterowania PLC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5458-4UA12

6ES5458-4UA12 to produkt o charakterystyce wyjściowej zoptymalizowanej pod względem zapotrzebowania zautomatyzowanych układów systemowych. Jakość technologiczna sprzedawanego obecnie w sklepie Magsteron podzespołu znacząco usprawnia uruchamianie projektów sterownika PLC w rozmaitych środowiskach automatyki. Udostępniany na specjalne zamówienie sprzęt z podkategorii SIMATIC S5 firmy Siemens ułatwia efektywne inicjowanie specjalistycznych procesów sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł proponowany w naszym sklepie jest przystosowany do pracy z bardzo wieloma podzespołami odsłony logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens. System ten posiada stosunkowo odmienne w zakresie jakościowym jednostki centralne. Poszczególne sterowniki S5 firmy Siemens mogą posiadać w większości różne głębokości montażowe obudowy, architektury procesorów bądź też różną pamięć na program.

Parametry i zastosowania

W generacji SIMATIC S5 firmy Siemens oferowane są przystosowane podzespoły, do których należą wszechstronne moduły wejść i wyjść, moduły komunikacji, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, źródła energii, liczniki, a do tego również zestawy montażowe. Narzędzie do programowania i parametryzacji sterowników PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w kompatybilnej odsłonie. Sterowniki tej grupy wciąż obecnie sprawdzają się w warunkach niepoddanych modernizacji do S7. Moduł ten obecnie nie jest rozwijany przez producenta, w związku z czym jesteśmy w stanie zaoferować tylko jego wersję odświeżoną na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5458-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt