SIEMENS Simatic S5 - 6ES5458-7LC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5458-7LC11

6ES5458-7LC11 to oferowany w naszym sklepie moduł izolowanych wyjść cyfrowych, wyposażony w 16 wyjść 1,5 A/250 V AC, 3 A/30 V DC i 0,08 A/110 V DC oraz dedykowany S5-115U. Model dostępny w naszym sklepie zaprojektowano dla konstrukcji sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Sprzedawany w naszym sklepie sprzęt posiada konstrukcję techniczną specjalnie zaprojektowaną do użytkowania w zakładzie, dzięki czemu skutecznie może się sprawdzić w najbardziej trudnych systemach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5458-7LC11

6ES5458-7LC11 - takim numerem zamówieniowym odznacza się moduł, który posiada funkcjonalność techniczną dopasowaną do specyfikacji rozmaitych projektów systemowych. Budowa dostępnego obecnie w naszym sklepie internetowym produktu zapewnia sprawne wdrażanie programów PLC w specyficznych środowiskach przemysłowych. Prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron komponent z gamy logicznych sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 umożliwia zgodne z wymaganiami wdrażanie procesów kontrolnych.

Korzyści i specyfikacja

Moduł udostępniany przez sklep internetowy Magsteron współpracuje z praktycznymi jednostkami należącymi do sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Generacja ta oferuje stosunkowo niestandardowe w zakresie technologicznym jednostki centralne CPU. Konkretne jednostki centralne CPU S5 przykuwają uwagę tym, że uzyskały odpowiednie wymiary instalacyjne technologii obudowy, dane procesora bądź też pamięć na dane.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł dostarczany na zamówienie w naszym sklepie Magsteron z optymalną wydajnością może pracować razem z rozbudowującymi go sprzętami. W ramach SIMATIC S5 prezentowane są specjalne akcesoria, takie jak dodatkowe moduły wejściowe i wyjściowe, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemu, zasilacze, moduły pomiarowo-zliczające oraz szyny montażowe. Narzędzie inżynieryjne do zarządzania programami programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5458-7LC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt