SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-4UA11

6ES5460-4UA11 to numer katalogowy, pod którym zakupisz 8-kanałowy i kompaktowy moduł wejść analogowych 4-20 mA. Model przynależy do rodziny sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Sprzęt oferowany w naszym sklepie internetowym wyróżnia się poprzez technologię wyjątkowo dobrą do zastosowania sterowniczego w środowisku automatyki, a także ekonomicznie wykonuje pracę w najliczniejszych rozwiązaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5460-4UA11

6ES5460-4UA11 - taki numer zamówieniowy posiada moduł wejść analogowych o budowie dostosowanej do parametrów technicznych najrozmaitszych linii sterowniczych. Budowa techniczna dostępnego aktualnie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową podzespołu gwarantuje zaskakująco szybką realizację prac w zróżnicowanych obiektach. Dostępny na zamówienie wariant modelowy z grupy programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5 ułatwia bezpieczne realizowanie najważniejszych zadań kontrolera.

Korzyści i specyfikacja

Moduł oferowany przez nasz sklep Magsteron może być wykorzystywany z bardzo licznymi jednostkami w systemie produktów SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta uwzględnia w znacznej mierze przystosowane konstrukcyjnie produkty. Wybrane jednostki centralne SIMATIC S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że posiadają zróżnicowane warianty obudowy, specyfikacje procesora oraz wielkość pamięci.

Funkcje i możliwości

W standardzie SIMATIC S5 marki Siemens dostępne są kompatybilne elementy, takie jak m.in. wszechstronne moduły wyjścia i wejścia, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, karty modemów, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego również szafy montażowe. Narzędzie inżynieryjne do pracy i parametryzacji produktów SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej wersji produktowej. Sterowniki logiczne programowalne z tej kategorii obecnie nadal mogą zostać wykorzystane w zakładach niepoddanych aktualizacji do nowszych wersji PLC Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5460-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt