SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-5AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-5AA21

6ES5460-5AA21 - takim numerem producent oznaczył w katalogu moduł 8 wejść analogowych izolowanych +/-10 V. Dostępny w naszym internetowym sklepie komponent pochodzi z serii układu sterowników programowalnych PLC S5 Siemens. Dostępny u nas sprzęt otrzymał specyfikację optymalną do użycia w otoczeniu przemysłowym, dlatego tym samym z dużym powodzeniem sprawdza się w czynnościach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5460-5AA21

6ES5460-5AA21 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem wejściowym, który posiada funkcjonalność techniczną odpowiednio dobraną pod względem parametrów technologicznych aplikacji zakładowych. Wykorzystanie tego dostępnego na zamówienie modelu gwarantuje bezproblemowe ukierunkowanie projektów w specjalistycznych środowiskach. Dostępny w naszym asortymencie model z podkategorii kontrolera Siemens SIMATIC S5 przyspiesza ekonomiczne wdrażanie harmonogramów układu sterowania.

Specyfikacja i zalety

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie Magsteron może pracować z wyjątkowo rozmaitymi urządzeniami w układzie programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Układ ten oferuje przystosowane w różnym stopniu pod względem jakościowym PLC. Poszczególne modele Siemens S5 mogą posiadać odpowiednio dopasowane rozmiary obudów, dane obliczeniowe bądź też pamięć na dane.

Parametry i zastosowania

W układzie S5 marki Siemens oferowane są odpowiednie komponenty, takie jak np. dołączane moduły wyjścia i wejścia, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, zasilacze dedykowane, liczniki, ale również szyny instalacyjne. Aplikacja do konfiguracji programowalnych sterowników S5 tego producenta to STEP5 w odpowiednio dobranej wersji. Sterowniki w tej edycji nieustannie eksploatuje się w zakładach, które nie są zmodernizowane do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie internetowym jest w tym momencie niedostępny w firmie Siemens, a więc jesteśmy w stanie zaoferować jego wersję odświeżoną jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5460-5AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt