SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-7LA11

6ES5460-7LA11 oferujemy jako wyposażony w 8 analogowych wejść moduł rozszerzeń. Produkt dostępny w sklepie Magsteron przygotowano dla struktury kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny model otrzymał budowę technologiczną optymalnie dopasowaną do wdrażania działań sterowniczych w branżach przemysłowych, a tym samym bez komplikacji będzie się sprawdzać w wymagających procesach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5460-7LA11

6ES5460-7LA11 to numer katalogowy modułu wejściowego o specyfikacji technicznej dostosowanej specjalnie do charakterystyki wielu różnych linii systemowych. Konstrukcja technologiczna oferowanego przez nas urządzenia ułatwia uruchamianie programów sterowniczych w zaawansowanych obszarach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie wariant produktowy układu sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 gwarantuje efektywne kontrolowanie różnych cykli układu sterowania.

Zalety i specyfikacja

Moduł dostępny w ofercie sklepu Magsteron jest wykonany kompatybilnie z dedykowanymi produktami z generacji produktów S5 marki Siemens. Standard ten zawiera w sobie znacząco różne w zakresie technologicznym podzespoły. Zamawiane komponenty S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że otrzymały nieco odmienne warianty montażowe konstrukcji obudowy, jednostki obliczeniowe oraz zasoby pamięciowe.

Funkcjonalności i możliwości

W podkategorii SIMATIC S5 firmy Siemens mamy do zaoferowania różne komponenty, jak przykładowo dołączane moduły wejścia i wyjścia, komunikacyjne złącza, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, karty modemów, moduły zasilaczy, liczniki, ale również szafy montażowe. Aplikacja do programowania sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej specyfikacji. Jednostki o takiej konstrukcji nieustannie używa się w strefach branży, które nie zostały zmodernizowane do wariantu Siemens SIMATIC S7. Moduł udostępniany przez nasz sklep w tym momencie jest wycofany przez producenta, dlatego też aktualnie jesteśmy w stanie zamówić go w wariancie odnowionym w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5460-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt