SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-7LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-7LA12

6ES5460-7LA12 to produkt, którym jest wyposażony w 8 wejść analogowych moduł rozszerzeń dedykowany sterownikom S5-115U/F. Sprzęt dostępny w naszym sklepie Magsteron pochodzi z serii kontrolera PLC SIMATIC Siemens S5. Oferowany komponent wyróżnia się poprzez optymalnie dostosowaną do wykonywania różnych działań w zakładzie funkcjonalność, w związku z czym w pełni płynnie będzie się sprawdzać w całkowicie zautomatyzowanych czynnościach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5460-7LA12

6ES5460-7LA12 - taki numer katalogowy otrzymał moduł o budowie technologicznej zoptymalizowanej specjalnie dla funkcji wymaganych przez zakłady automatyki. Wykorzystanie w praktyce dostępnego na zamówienie w naszym sklepie internetowym akcesorium usprawnia przeprowadzanie działań w otoczeniu przemysłowym. Proponowany w ofercie sklepu Magsteron model sprzętu edycji logicznych sterowników programowalnych S5 gwarantuje wykonywanie skomplikowanych procesów systemu automatyki zgodne z wytycznymi.

Zalety i specyfikacja

Moduł oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie będzie przystosowany do pracy z wieloma elementami wchodzącymi w skład serii programowalnych sterowników logicznych S5. Grupa ta obejmuje w dużym stopniu zróżnicowane w zakresie jakościowym programowalne sterowniki PLC. Wybrane kontrolery S5 Siemens wyróżniają się tym, że mają w większości odmienne wymiary montażowe obudowy, specyfikacje procesora oraz pamięć RAM.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla rodziny SIMATIC S5 marki Siemens można dodać funkcjonalne elementy, jakimi są uzupełniające moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, moduły modemów, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowo-zliczające, a także szyny montażowe. Narzędzie do pracy i konfiguracji programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej konfiguracji numerowej. PLC z tej grupy nadal efektywnie bywają używane w strefach zakładowych, które nie są rozbudowane do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5460-7LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt