SIEMENS Simatic S5 - 6ES5463-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5463-4UA11

6ES5463-4UA11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł wejść analogowych 50 Hz. Model dostępny w naszym asortymencie przygotowano dla linii PLC Siemens SIMATIC S5. Podzespół proponowany w sklepie Magsteron uzyskał konstrukcję techniczną całkowicie wystarczającą do wdrażania procesów w otoczeniu automatyki, a więc z powodzeniem może działać w całkowicie zautomatyzowanych rozwiązaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5463-4UA11

6ES5463-4UA11 - takim numerem charakteryzuje się moduł o konstrukcji przygotowanej specjalnie pod kątem spełnienia wymogów wielu segmentów branży przemysłowej. Jakość dostępnego w sklepie internetowym z automatyką przemysłową sprzętu zapewnia wyjątkowo szybkie realizowanie operacji sterownika w różnych obszarach. Dostępny w asortymencie naszego sklepu element systemów kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia zgodne z wytycznymi wdrażanie najważniejszych aplikacji linii sterowniczych.

Zalety i specyfikacja

Sprzedawany przez nas moduł można stosować z wieloma różnymi częściami z rodziny logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5. Linia ta zapewnia zaskakująco odmienne w zakresie technicznym produkty. Udostępnione jednostki CPU SIMATIC S5 odznaczają się tym, że mają bardzo zróżnicowane głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne konstrukcji obudowy, układy procesorów i pamięć podręczną.

Parametry i zastosowania

W podkategorii Siemens S5 możemy zaproponować dostosowane podzespoły, jakimi są wielokierunkowe moduły wejścia i wyjścia, interfejsy do komunikacji, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające oraz szyny montażowe. Narzędzie programistyczne do konfiguracji sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w optymalnie dopasowanej specyfikacji. CPU wycofanej już edycji nadal mogą być stosowane w nierozbudowanych do odsłony Siemens S7 strefach automatyzacji. Moduł prezentowany w naszym internetowym sklepie pozostaje aktualnie wycofany przez producenta, dlatego dostarczamy jedynie jego wariant zregenerowany od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5463-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt