SIEMENS Simatic S5 - 6ES5463-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5463-4UA12

6ES5463-4UA12 opracowano jako moduł 4 wejść analogowych 4-20 mA, który został wykonany w wersji kompaktowej. Model proponowany w sklepie Magsteron jest częścią systemów kontrolerów PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym wariant zwraca uwagę poprzez funkcjonalność praktycznie dobraną do kontrolowania procesów sterowniczych w obszarze zakładu, w związku z tym znajduje szerokie zastosowanie w podstawowych projektach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - 6ES5463-4UA12

6ES5463-4UA12 działa jako moduł o budowie technologicznej dobranej specjalnie do parametrów profesjonalnych zakładów. Zakup sprzedawanego na zamówienie w naszym internetowym sklepie sprzętu usprawnia skuteczne wdrażanie prac w trudnych strefach przemysłowych. Dostępny w naszym asortymencie model urządzenia z rodziny kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens zapewnia zgodne z wymaganiami wdrażanie najbardziej kluczowych projektów systemów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja techniczna

Moduł proponowany w sklepie Magsteron będzie działać z licznymi produktami przynależącymi do PLC S5 firmy Siemens. Kategoria ta obejmuje w znacznej mierze różne pod względem technologicznym podzespoły. Zamawiane warianty S5 marki Siemens odznaczają się tym, że uzyskały różne głębokości, szerokości i wysokości obudów, możliwości procesora oraz pamięć na dane.

Funkcje i zastosowania

W podkategorii SIMATIC S5 sprzedawane są dedykowane elementy, jak np. wszechstronne moduły wejścia i wyjścia, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, moduły modemów, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe czy też szafy montażowe. Inżynieryjny system do parametryzacji produktów S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie wersji produktowej. Komponenty w tej technologii obecnie stosuje się w strefach zakładu, które nie zostały zmodernizowane do wersji S7. Moduł prezentowany przez nas pozostaje w tym momencie niedostępny w sprzedaży u producenta, więc obecnie jesteśmy w stanie zaproponować go jedynie jako odświeżony wariant na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5463-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt