SIEMENS Simatic S5 - 6ES5463-4UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5463-4UB11

6ES5463-4UB11 taki numer katalogowy otrzymał moduł wejść analogowych z 4 kanałami prądowo-napięciowymi 4-20 mA dedykowany S5-135U oraz 155U/H. Proponowany w naszym sklepie internetowym komponent wywodzi się z układów sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Element zwraca uwagę poprzez budowę zaprojektowaną specjalnie do eksploatowania w otoczeniu przemysłowym, w związku z tym wyjątkowo skutecznie może działać w skomplikowanych procesach technologicznych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5463-4UB11

6ES5463-4UB11 to numer katalogowy modułu o konstrukcji dostosowanej względem zapotrzebowania technicznego zautomatyzowanych obszarów branży przemysłowej. Zastosowanie w praktyce oferowanego na zamówienie urządzenia usprawnia doprowadzanie działań w najtrudniejszych obszarach sterowniczych. Sprzedawany na zamówienie w naszym sklepie wariant zaprojektowany specjalnie dla sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na wydajne obsługiwanie wymagających operacji PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł dostępny w naszym internetowym sklepie tylko na zamówienie możesz używać z licznymi częściami edycji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens. Seria oferuje w wyraźnym stopniu przystosowane w zakresie konstrukcyjnym jednostki CPU. Wyprodukowane warianty S5 firmy Siemens mogą mieć odpowiednio przystosowane warianty instalacyjne obudów, specyfikacje procesora, a także zasoby pamięci.

Parametry i możliwości

W technologii S5 marki Siemens mamy do zaoferowania przydatne urządzenia, do których zaliczają się dodatkowe moduły wejść i wyjść, interfejsy komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemów, moduły zasilające, moduły pomiarowo-zliczające i zestawy montażowe. Platforma programistyczna do modyfikacji programów sterowników S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej wersji produktowej. CPU z taką specyfikacją przez cały czas można eksploatować w zakładach automatyzacji, które nie zostały zmodernizowane do sterownika SIMATIC S7 marki Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5463-4UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt